Grimstad Sportskyttere - Pistol

Grimstad Sportskyttere - Pistol

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 30 Aug
kl 11:00 - 13:00
KM/DM Hurtig
$item.username  
Hurtig fin/grov   Les mer  
Sun 9 Aug
kl 10:00 - 12:00
KM/DM Fripistol
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Tue 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Thu 28 May
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Tue 26 May
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Tue 19 May
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Thu 14 May
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Tue 12 May
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Thu 7 May
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Tue 5 May
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Thu 30 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening
$item.username  
Trening for pistolskyting på utebanen, Tauleveien…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline